Menü
Kapat
Giriş Yap Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
İçerik Menü

Garanti Şartları

Ürün Bilgileri

Sitemizde yer alan ürünlerin görselleri, ürün hakkında fikir vermek amacıyla temsili olarak seçilmektedir. Gönderilen ürün, görseldeki ürünle çok küçük farklar içerebilir. (kullanım koşullarını etkilemeyecek küçük farklar, örneğin ürün üzerindeki bir yazı, bir elektronik parçanın değerinin farklı olması gibi.) 
 
Garanti Süresi

Satmış olduğumuz ürünlerin büyük çoğunluğu açık devre olarak tabir edilen, yedek parça statüsündeki ürünlerdir. Ürünlerimizin diğer kısmını ise, hobi elektroniği ürünleri olarak geçen ürünler oluşturmaktadır. (3d printer, cnc, drone vs.) Bahsi geçen bu ürünler, kullanım esnasında hata yapmaya müsait ürünlerdir. Bu nedenle satmış olduğumuz ürünlerde yalnızca ilk çalışma garantisi verilmektedir. Ürün tarafınıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde incelenmeli, olası bir sorun anında yine bu süre içerisinde ürün firmamıza geri gönderilmelidir.  Uzun süreli garanti, özel olarak belirtilmediği sürece hiçbir ürünümüzde bulunmamaktadır.
 
Garanti Koşulları

Özel kutuya yada ambalaja sahip ürünler, kutuları yada ambalajları hasar gördüğünde, 14 günlük iade / değişim süresi geçmemiş olsa dahi garanti dışı kalırlar. Orjinal kutu yada ambalajı hasar gören ürünlerin iade işlemi yapılamamaktadır.
 
Ambalajı açıldığı andan itibaren kullanılması gereken ürünler (örneğin filamentler) ambalaj açıldığı an itibariyle garanti dışı kalırlar.

İade Koşulları

  • Orjinal ambalaja yada kutuya sahip ürünler, iade edilirken kendi kutusu ve ambalajı ile iade edilmelidir. Kutusu yada ambalajı ile gönderilmeyen ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
     
  • Paketi açıldığında niteliğini kaybeden ürünlerde, paket açıldıysa iade işlemi yapılamamaktadır. Örneğin 3D yazıcılarda kullanılan filamentler kapalı vakumlu poşetlerde gönderilmektedir. Bu vakumlu poşetler açılırsa ürün iade alınmayacaktır.
  • Açık elektronik kartların ve komponenetlerin (entegre, mosfet vb.) lehim yapılmadan önce mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir. Lehim yapılan ürünlerde iade - değişim işlemi yapılamamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.