12V Selenoid Bobin 1632S-12V27 - 112V Selenoid Bobin 1632S-12V27 - 2
12V Selenoid Bobin 1632S-12V27 - 1
12V Selenoid Bobin 1632S-12V27 - 2
0 Yorum
12V Selenoid Bobin 1632S-12V27
797,47 TL + KDV
956,97 TL
797,47 TL + KDV
956,97 TL
Stokta 10+ ürün
Favoriye Ekle
Tavsiye EtYorum YapFiyat Alarmı
12V Selenoid Bobin 1632S-12V27
Teknik Özellikleri:
Çalışma Voltajı : DC 12V
Çalışma Akımı : 0.44 A