BSY 19V 2.1A Adaptör BSY065T1902103 - 1BSY 19V 2.1A Adaptör BSY065T1902103 - 2
BSY 19V 2.1A Adaptör BSY065T1902103 - 1
BSY 19V 2.1A Adaptör BSY065T1902103 - 2
0 Yorum
BSY 19V 2.1A Adaptör BSY065T1902103
Kategori: AdaptörlerMarka: MotorobitÜrün Kodu : GUC.ADP.01.000060
511,50 TL + KDV
613,80 TL
511,50 TL + KDV
613,80 TL
Stokta 3 ürün
Favoriye Ekle
Tavsiye EtYorum YapFiyat Alarmı
BSY 19V 2.1A Adaptör BSY065T1902103, 19V 2.1A DC çıkış alabileceğiniz bir güç kaynağıdır. Kablo ve adaptör dahil toplamda yaklaşık 1.5 metre uzunluğa sahiptir. 2.1A'e kadar akım ihtiyacı olan 19V elektronik ürünlerle bir arada kullanılabilir.Soket ucu 3.4x1.1mm'dir.Adaptör kasa boyutu 115x45x30mm'dir.
Ürün resimde gözüktüğü gibi gönderilmektedir.Güç kablosu ürüne dahil değildir.
Özellikler
  • Giriş Voltajı: 100 - 240V AC
  • Çıkış Voltajı: 19V DC
  • Soket Ucu: 3.4x1.1mm
  • Akım: 2.1A
  • Frekans: 50/60 Hz
  • Boyut: 115x45x30mm