HEV50-A12NS 12VDC 50A Yüksek Gerilim Rölesi - Kontaktör - 1HEV50-A12NS 12VDC 50A Yüksek Gerilim Rölesi - Kontaktör - 2
HEV50-A12NS 12VDC 50A Yüksek Gerilim Rölesi - Kontaktör - 1
HEV50-A12NS 12VDC 50A Yüksek Gerilim Rölesi - Kontaktör - 2
0 Yorum
HEV50-A12NS 12VDC 50A Yüksek Gerilim Rölesi - Kontaktör
Kategori: RöleMarka: GRDNERÜrün Kodu : KOM.RLE.01.000089
1.860,00 TL + KDV
2.232,00 TL
1.860,00 TL + KDV
2.232,00 TL
Stokta 4 ürün
Favoriye Ekle
Tavsiye EtYorum YapFiyat Alarmı
HEV50-A12NS 12VDC 50A Yüksek Gerilim Rölesi - Kontaktör, Yeni nesil elektrikli araçlar, şarj tesisleri, fotovoltaik, rüzgar enerjisi üretim sistemleri, otomotiv klima sistemleri, iletişim güç kaynakları, UPS, güç ve diğer elektrik kontrol devrelerinin anahtarlama kontrolü için uygundur. Küçük boyutu, yüksek yük kapasitesi, kıvılcım çıkarmaması, uzun kullanım ömrü, basit bakım gibi özellikleriyle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.
Özellikler
  • Nominal Bobin Gerilimi (VDC): 12
  • Kontak Sınırlama Akımı (A): 50
  • Anahtarlama Voltajı: 12 - 900VDC
  • Montaj Deliği Çapı: 4.5mm
  • Montaj Delikleri Arası Mesafe: 42mm
  • Kasa Çapı: 37mm
  • Yükseklik: 52mm
BENZER ÜRÜNLER
12V 10A Röle 5-Pin
5V 10A Röle 5-Pin
3V 10A Röle 5-Pin
WL73-S-112H 12V 20A Röle 5-Pin
24V 10A Röle 5-Pin
5V 30A Röle 5-Pin