MV4-12-1H-R-40-07 12V 40A Otomotiv Rölesi 4-Pin - 1MV4-12-1H-R-40-07 12V 40A Otomotiv Rölesi 4-Pin - 2
MV4-12-1H-R-40-07 12V 40A Otomotiv Rölesi 4-Pin - 1
MV4-12-1H-R-40-07 12V 40A Otomotiv Rölesi 4-Pin - 2
0 Yorum
MV4-12-1H-R-40-07 12V 40A Otomotiv Rölesi 4-Pin
Kategori: RöleMarka: meiyuanÜrün Kodu : KOM.RLE.01.000073
209,25 TL + KDV
251,10 TL
209,25 TL + KDV
251,10 TL
Stokta 10+ ürün
Favoriye Ekle
Tavsiye EtYorum YapFiyat Alarmı
MV4-12-1H-R-40-07 12V 40A Otomotiv Rölesi 4-Pin. Genellikle otomotivlerde kullanılan bu röle çeşitli elektronik uygulamalarda kullanılabilmektedir.
Özellikler:
  • Bobin anma gerilimi: 12VDC
  • Kontakt Tipi: SPST-NO
  • Maksimum anahtarlama akımı: 40A
  • Maksimum anahtarlama gerilimi: 12VDC
  • Boyutlar: 25.7x25.7x22.5mm
BENZER ÜRÜNLER
12V 10A Röle 5-Pin
5V 10A Röle 5-Pin
3V 10A Röle 5-Pin
WL73-S-112H 12V 20A Röle 5-Pin
24V 10A Röle 5-Pin
5V 30A Röle 5-Pin