HLK-10M09L AC 220V - DC 9V 10W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü - 1
0 Yorum
HLK-10M09L AC 220V - DC 9V 10W Açık Tip Voltaj Dönüştürücü
268,31 TL + KDV
321,97 TL
268,31 TL + KDV
321,97 TL
Stokta 9 ürün
Favoriye Ekle
Tavsiye EtYorum YapFiyat Alarmı
Hi-Link Ac-Dc açık tip voltaj dönüştürücü, 220VAC olan şebeke giriş gerilimini dc voltaja çevirmek amacıyla kullanılan bir voltaj dönüştürücüdür. AC olan giriş voltajını dönüştürmek, düşürmek istediğimiz durumlarda bu tarz gerilim dönüştürücüler kullanılmaktadır.
Kısa devre koruması bulunmaktadır. Uzun ömürlü tasarıma sahiptir MTBF≥ 100,000H.
Teknik Özellikler
  • Giriş Voltajı: 90 - 265 VAC
  • Çıkış Akımı: 1.1 A
  • Çıkış Voltajı: 9 VDC
  • Çıkış Gücü: 10W
  • İzolasyon Voltajı: 3000V
  • Kısa Devre Koruması
  • Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25° ~ +60°C
  • Boyut: 44.5 X 25.4 X 20mm