LP-24-C/RJ45/015/PE-41-001 Su Geçirmez Ethernet Konnektörü - Erkek - 1
LP-24-C/RJ45/015/PE-41-001 Su Geçirmez Ethernet Konnektörü - Erkek - 2
0 Yorum
LP-24-C/RJ45/015/PE-41-001 Su Geçirmez Ethernet Konnektörü - Erkek
595,20 TL + KDV
714,24 TL
595,20 TL + KDV
714,24 TL
Stokta 10+ ürün
Favoriye Ekle
Tavsiye EtYorum YapFiyat Alarmı
Teknik Özellikler
  • Tak-Çıkar Stil
  • Standart kristal konektör
  • Kararlı temas direnci
  • Bağlandığında IP65/67 sınıfı
  • Kontak Sayısı: 8
  • Kablo Ölçüsü: 24-26 AWG
  • Çap Aralığı: 5.5-7mm
  • Anma Akımı: 1.5A
  • Temas Direnci: <30mOhm
  • Dayanma Gerilimi: 1000V
  • Çalışma Sıcaklığı: -40 C ila 80 C (-40 F ila 176 F)