BSY 19V 2.1A Adapter BSY065T1902103 - 1BSY 19V 2.1A Adapter BSY065T1902103 - 2
BSY 19V 2.1A Adapter BSY065T1902103 - 1
BSY 19V 2.1A Adapter BSY065T1902103 - 2
0 Comment
BSY 19V 2.1A Adapter BSY065T1902103
Category: AdaptersBrand: MotorobitProduct code : GUC.ADP.01.000060
511,50 TL + VAT
613,80 TL
511,50 TL + VAT
613,80 TL
3 Product
Add to Favorite
RecommendCommentAlarm Price
BSY 19V 2.1A Adapter BSY065T1902103 is a power supply from which you can get 19V 2.1A DC output. It has a total length of approximately 1.5 meters including cable and adapter. It can be used together with 19V electronic products that require current up to 2.1A. The socket tip is 3.4x1.1mm. The adapter case size is 115x45x30mm.
Specifications
  • Input Voltage: 100 - 240V AC
  • Output Voltage: 19V DC
  • Socket Tip: 3.4x1.1mm
  • Current: 2.1A
  • Frequency: 50/60 Hz
  • Dimension: 115x45x30mm