12V Solenoid Coil 1632S-12V27 - 112V Solenoid Coil 1632S-12V27 - 2
12V Solenoid Coil 1632S-12V27 - 1
12V Solenoid Coil 1632S-12V27 - 2
0 Comment
12V Solenoid Coil 1632S-12V27
Category: Solenoid Coil - ValveBrand: MotorobitProduct code : MTR.SLN.01.000017
797,47 TL + VAT
956,97 TL
797,47 TL + VAT
956,97 TL
10+ Product
Add to Favorite
RecommendCommentAlarm Price
12V Solenoid Coil 1632S-12V27
Technical Specifications:
Operating Voltage: DC 12V
Operating Current: 0.44 A