24V Solenoid Coil 1240S-24A25 - 124V Solenoid Coil 1240S-24A25 - 2
24V Solenoid Coil 1240S-24A25 - 1
24V Solenoid Coil 1240S-24A25 - 2
0 Comment
24V Solenoid Coil 1240S-24A25
Category: Solenoid Coil - ValveBrand: MotorobitProduct code : MTR.SLN.01.000018
595,20 TL + VAT
714,24 TL
595,20 TL + VAT
714,24 TL
100+ Product
Add to Favorite
RecommendCommentAlarm Price
24V Solenoid Coil 1240S-24A25
Features:
  • Feeding Voltage: 24V
  • Current: 0.96A
  • Power: 23W
  • Stroke: 10mm